AKILLI BİLETLEME SİSTEMİ
abfGo; Kara yolu, deniz ve hava yolcu taşımacılığında işletmelerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış bilet rezervasyon ve satış sistemidir. Bulut ve on-premise tabanlı bir çözüm olan sistem satış kanalları, pazarlama ve operasyon yönetimini merkezileştirerek yönetimi şeffaflaştırır ve iş süreçlerini kolaylaştırır. Sistem sektörün lider kurumlarında geliştirilmek suretiyle know-how içermektedir ve beş yılı aşkın süredir kullanılıyor olması ile müşteri deneyiminde kendini kanıtlamıştır.
HEYMOBILITY PAYLAŞIM PLATFORMU
HEY Mobilite Teknolojileri bir araç paylaşım ve yönetim platformudur. Platformumuz ölçeklenebilir, kullanıcı dostu ve farklı araç tiplerine uygun bir çözüm sunar. HEY akıllı mobilitede, kendi işini kurmak isteyen girişimciler, araç filolarını takip etmek isteyen şirketler, araca özel çözüm ihtiyacı olan üreticiler (elektrik araç, mopet, elektrikli scooter, forklift vb.), kampüs içi ulaşım çözümüne ihtiyacı olan şirket, kurum ve limanlar için uygun bir çözümdür.
Mobil Otopark Yönetimi
Otopark kapasitesinin büyük bir kısmını oluşturan cadde kenarı otoparkları işletmesi iş gücüne dayalıdır, takibi ve yönetimi kolay değildir. Bunu yanında tahsilat problemleri, kayıp kaçak oranları, doluluk oranı tespiti ve en önemlisi de kesilen fişlerin yasal dayanağının olmaması verimliliği düşürmekte ve maliyetlerini artırmaktadır. Sürücüler için otopark giriş çıkışları, manuel süreçler ve güncel teknolojilerin kullanılamaması müşteri memnuniyetsizliğini artırmaktadır.
HABERLER
09.11.2021
MobileFest’de yerimizi alıyoruz.
HABERLER
BLOG
REFERANSLAR
MÜŞTERİ YORUMLARI