Skip to main content

Hey Scooter

Kiralamak daha kolay olamazdı! Neden buna değer olduğunu görün.

Herkes için basit, erişilebilir mikro mobilite.

https://www.heyscooter.com.tr/

Hey Scooter

Hey Scooter, mikro ulaşım için geliştirilmiş yenilikçi bir elektrikli araç konseptidir. Dayanıklı ve verimli scooterlarımızla bir araç paylaşım modeli oluşturarak yerel pazarda lider bir konuma ulaşmak en büyük hedefimizdir. Aynı zamanda, mümkün olduğunca çok kullanıcıya erişerek scooterlarımızı kişisel kullanım için de deneyimlemelerini sağlamak önceliklerimiz arasındadır.

Sahip olduğumuz akıllı mobilite çözümümüz, çeşitli iş alanlarına hitap etmektedir. Çalışanlarına sürdürülebilir ulaşım seçenekleri sunmak isteyen şirketlerden, öğrencilerine ekonomik ve pratik bir ulaşım aracı sağlamak isteyen üniversitelere kadar geniş bir yelpazede çözüm sunuyoruz. Ayrıca, araç paylaşım sistemleri oluşturmak isteyen yatırımcılara da ideal bir seçenek sunuyoruz. Hey Scooter, modern şehir yaşamının ihtiyaçlarına yönelik çok yönlü bir ulaşım çözümü sunmaktadır.

Akıllı Mobilite

Hey Scooter, kullanıcıların istedikleri yerlere kolayca ulaşmalarını sağlayan, trafikte geçirilen zamanı azaltan, entegre bir ulaşım çözümüdür.

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

Akıllı Şehir
Çözümleri

Serim Software, şehirlerin daha sürdürülebilir, verimli ve yaşanabilir hale gelmesini sağlamak için akıllı şehir çözümleri sunan öncü bir teknoloji firmasıdır.

Şehirlerin karşılaştığı pek çok soruna çözüm sunan akıllı şehir çözümlerimiz, güvenlikten trafik yönetimine, enerji verimliliğinden çevre korunmasına kadar geniş bir yelpazede hizmet sunar.